Fuar Takvimi

 • BUMATECH 2019

  BUMATECH 2019 BURSA MAKİNE TEKNOLOJİLERİ FUARLARI (17. Uluslararası Metal İşleme Makineleri, Donanımları, Yan sanayileri, El Aletleri, Pnömatik ve Hidrolik Fuarı)

  Bursa Metal İşleme Teknolojileri Fuarı, İmalat Sanayi, Makine İmalat Sanayi, Metal Sanayi, Otomotiv Ve Yan Sanayi, Beyaz Eşya Yan Sanayi, Savunma sanayi, Asansör İmalatçıları, Isıtma-soğutma-Havalandırma İmalatçıları, Demir-Çelik Sanayi, Kalıp Sanayi, Otomasyon sektörüne kadar birçok firmanın katılımıyla 28 Kasım – 1 Aralık 2019  tarihleri arasında Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan fuar sektöre yeni pazarlar sunmak için pazarlama ağını genişletme, yeni pazarlara açılmak ve mevcut pazarlarda paylarını artırmak isteyenler için etkin bir ticaret platformu olmaya hazırlanıyor.

 • HANNOVER MESSE USA 2020

  HANNOVER MESSE USA 2020

  ILoT, Endüstri 4.0. teknolojileri, otomasyon, elektrik güç iletim, dağıtım ve yönetimi, yapay zeka ve daha fazlasının sergilendiği bölgenin en kapsamlı endüstri fuarı olan HANNOVER MESSE USA 2020 14-19 Eylül 2020′de CHİCAGO gerçekleşecektir.
  Kuzey Amerika’nın en büyük üretim fuarı olan IMTS ile aynı anda düzenlenecek olan HANNOVER MESSE USA 2020 , firmaların sanayi dönüşümünü yakalamaları için gereken tüm teknoloji, çözüm ve teknik bilgileri katılımcılarına sunuyor.
  HANNOVER MESSE USA 2020  Fuarı, dünyanın her yerinden gelen alıcılarla buluşma şansı ve 100 den fazla ülkeden ziyaretçi portföyüyle tanışma fırsatı yaratırken, dünyanın en güçlü ekonomisinde yer alma fırsatları yaratabilir, pazar payınızı artırabilir ve 4. endüstri devriminde son teknolojileri takip ederek yeni iş ortakları edinme olanakları yaratabilirsiniz.
  HANNOVER MESSE USA 2020 Fuarında yer alan teknolojik yenilik konuları;
  • Endüstriel Otomasyon Sistemleri
  • Linear Sürücü, Dişli, Motor ve Mekanik İletim Sistemleri
  • Endüstriel Enerji Sistemleri
  • ILoT/Endüstri 4.0: Yazılım
  • Yan Sanayi ve Hafif Metaller
  • Yüzey İşlem Teknikleri
  • Basınçlı Hava ve Vakum Teknolojileri
  yer almaktadır.
 • BAKUBUILD 2019

  BAKUBUILD 2019 25. Azerbaycan Uluslararası Yapı Fuarı

  Azerbaycanın en büyük inşaat fuarlarından olan BAKUBUILD 2019, 22-25 Ekim tarihinde Bakü Expo Center‘da 25. kez kapılarını açıyor.
  Fuar, BDT, Avrupa ve Asya’dan 200’den fazla şirketi bir araya getirerek katılımcılarının uluslararası temaslarını daha da güçlendirmeyi hedefliyor. Sergiye Almanya, İran, İtalya, BAE ve diğer birçok ülkeden ulusal gruplar katılacak.

  Türkiye ilk defa Türkiye grubuna katılırken, Rusya etkinliğe bölge standları (Kirov, Kurgan, Lipetsk, Samara, Smolensk, Tyumen ve Vladimir bölgelerinin yanı sıra Başkurdistan, Karaçay-Çerkesya, Mordovia ve Kuzey Osetya-Alania) ve Katılımcılar arasında Assa Abloy, AZROS-PL, JAF, Hazar Elektrik, Fakhreddin-K, Nabucco, NB Grubu, Pimapen, Kronospan, Taleh-I, Universal Makina, Akkord Çimento (Gazakh çimento fabrikası), Technonikol vb. bulunmaktadır.

 • WETEX & SOLAR SHOW 2019

   21. Su, Enerji, Teknoloji ve Çevre Fuarı (WETEX 2019)& SOLAR SHOW 2019

  Su tasarrufu ile ilgili tüm sorunları görüntülemek, tartışmak, doğal kaynakları korumak ve sürdürülebilir bir çevre oluşturmak için mükemmel bir platformu olan WETEX 2019, su ve elektrik tasarrufu alanında en son teknolojilerini ve en gelişmiş çözümleri sunmak isteyen şirketleri kendine çekiyor.
  21-23 Ekim 2019 tarihlerinde Dubai Uluslararası Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleşecek olan WETEX 2019 , devlet kurumları ile görüşlerini paylaşmak ve enerji, su ve çevre ile ilgili en güncel gelişmelere ayak uydurmak için bilimsel yönetim çözümleri ve mühendislik teknolojisi bölümleri dahil enerji sektöründeki endüstri profesyonellerini de kendine çekiyor.
  21. Su, Enerji, Teknoloji ve Çevre Fuarı (WETEX 2019) sergisi 14.000 ‘den fazla metrekareyi kapsayacak. dünya genelindeki kilit endüstri liderlerini, hükümetleri, üreticileri, tedarikçileri, satıcıları, müteahhitleri ve ortakları ağırlayacaktır.

  21. Su, Enerji, Teknoloji ve Çevre Fuarı (WETEX 2019) ile eş zamanlı olarak yürütülecek olan solar show 2019 gösterisi düzenlenecektir. Dubai Elektrik ve Su Kurumu (DEWA), bölgenin en büyük yenilenebilir ve sürdürülebilir teknoloji etkinliği olan dördüncü Dubai Solar Show‘u düzenliyor. Kamu ve özel sektör arasında yenilikçi çözümler geliştirmek için ortaklıklar kurmak için benzersiz bir platform sunarak güneş ve sürdürülebilir enerji alanındaki en son yenilikleri vurgulayacaktır.

  Dubai Solar Show, enerji projeleri ve programları için kamu ve özel sektörün anlaşma yapması, ortaklıklar kurması, en yeni güneş enerjisi teknolojilerini gözden geçirmesi, bölgedeki mevcut ve gelecekteki projeler ve pazar ihtiyaçları hakkında bilgi edinmesi ve güneş enerjisine katılma fırsatlarını keşfetilmesi için kilit bir platform olacak.

 • HOST -41TH İNTERNATİONAL HOSPİTALİTY

  Host Milano, catering ve misafirperverlik dünyasına adanmış dünya lideri bir fuardır. Küresel alanda profesyonel konaklama endüstrisinin iki yılda bir düzenelenen kendi türünde en büyük fuarı olan Host 2019  bu yıl Fiera Milano’da 18-22 Ekim tarihleri ​​arasında gerçekleşecek. 5 gün sürecek olan etkinliğe 2000’den fazla katılımcı ve 190.000’e yakın ziyaretçi katılacak. Ev sahibi Host Milan 2019, HoReCa sektöründeki çıkan trendlere, yeniliklere ve iş olanaklarına  genel bir bakış getirecek .
   Host Milan 2019 Fuarında  6 ana sergi alanı olacaktır: Yemek servis ekipmanları, Ekmek, pizza, makarna, Gelato, pasta, Kahve, çay, Barlar, kahve makineleri, otomatik satış, aynı zamanda Mobilya ve sofra. Ev sahibi Host Milan 2019, katılımcıların yaratıcılık ve ilham alma, bilgi alışverişi ve ağ kurma konusundaki deneyimlerini zenginleştiren yaklaşık 400 etkinlikte düzenleyecek.

 • K 2019 FUARI

  K 2019 FUARI

  İnovasyon, bilgi ve yatırım için sektörün buluşma noktası olan K 2019 Fuarı plastik ve kauçuk için dünya çapında en anlamlı fuardır. 16- 23 Ekim 2019 tarihleri arasında Düsseldorf’ta kapılarını açacak olan fuara 3.000 i aşkın katılımcı sayısı ile K Fuarı ,2019 yılında da ideal iş ve irtibat platformu olacak. Plastik ve kauçuk sanayilerinin lider kuruluşları sektörün ürün/hizmet yelpazesinin tamamını azami uluslararası düzeyde göstermektedir.

  Plastik ve Kauçuk sektörünün ana alanları olan plastik işleme makinaları, plastik ve plastik ürünler, teçhizat, hammadde, yardımcı malzemeler, aletler bölümleri fuarda yer alacaktır.
 • MEDİC WEST AFRİCA 2019

   
  MEDİC WEST AFRİCA 2019
  8 yıldır düzenlenen sağlık alanındaki en son yeniliklerin bulunduğu Medic West Africa , en gelişmiş görüntüleme ekipmanlarından en uygun maliyetli tek kullanımlık ürünlere; protezdeki gelişmelere yönelik cerrahi gelişmeler, Medic West Africa, Batı Afrika sağlık topluluğunu bir araya getiriyor.
   9-11 Ekim 2019 Eko Otel Kongre Merkezi Lagos/Nijerya  da düzenlenecek olan Medic West Africa 2019  Fuarı kapsamında Medikal, Sağlık, İlaç Sanayii Sektörler ve Teknik Tıbbi Cihazlar, Laboratuvar Teknolojisi, İlaç, Teşhis Ana Ürün Grupları ndaki gelişmelere  yer verilmektedir.
  Bu yılki Medic West Africa 2019 Fuarı’na 20 ülkeden 4500 den fazla ziyaretçinin ve 250 den fazla sirketin katılması beklenmektedir. karar vericileri firmalar ve profesyonelleri 9-11 Ekim 2019 tarihleri arasında çeşitli bölgelerden tıp alanında tek bir çatı altında bir araya getiren etkinlik, tıbbi işi kolaylaştırıyor ve tıp uzmanlarına eşsiz bir eğitim deneyimi sunmayı hedefliyor.
 • XVI. INTERNATİONAL EXHİBİTİON “ARMS AND SECURİTY – 2019” FUARI

  SAVUNMA VE HAVACILIK SANAYİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ / XVI. INTERNATİONAL EXHİBİTİON “ARMS AND SECURİTY – 2019” FUARI


   8 – 11 Ekim 2019 tarihleri ​​arasında Ukrayna’nın Kiev kentinde XVI Uluslararası Özel “Silah ve Güvenlik – 2019” sergisi Uluslararası Fuar Merkezi’ nden düzenlenecektir.
  Savunma ve Havacılık Sanayi İhracatçıları Birliği tarafından 08 – 11 Ekim 2019 tarihleri arasında Ukrayna – Kiev’de gerçekleştirilecek XVI. International Exhibition “Arms and Security – 2019” Fuarı‘na Milli Katılım Organizasyonu gerçekleştirilmesinin planlandığı ifade edilmektedir.
  2018 yılında 14 ülkenin katılım yapmış olduğu fuarı 24 farklı ülkeden 24000 den fazla profesyonel ziyaret etmiştir. Fuarda sergilenecek ürün grupları arasında; kara, hava ve deniz platfomları, ulaşım, lojistik, destek, ana yurt ve sınır güvenliği, silah sistemleri ve mühimmat, askeri yazılımlar ve ekipmanlar ile avcılık, atıcılık ve outdoor ürünleri yer almaktadır.
  XVI. International Exhibition “Arms and Security – 2019” Fuarı’na milli katılım kapsamında katılacak olan üyelerimiz T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından 2017/4 sayılı karar kapsamında, destek olarak yurt dışı milli fuar katılımlarına sağlanan teşviklerden yararlandırılacaklardır.
 • 126. CANTON ÇİN İTHAL ve İHRAÇ MALLARI FUARI I.FAZ

  126.CANTON Çin Ithal ve Ihraç Mallari Fuari I.Faz


  Bu yıl 126. düzenlenen CANTON FUAR‘ına, 125. seansa kadar, toplam ihracat hacmi 1.3834 trilyon ABD dolarına ulaşmış ve toplam yurtdışı alıcı sayısı 8.80 milyona ulaşmıştır. Bir oturumun toplam alanı 1.185 milyon m2’dir ve yurtiçi ve yurtdışından katılımcı sayısı yaklaşık 25.000 adettir. Her oturumda, Dünya çapında 210’dan fazla ülke ve bölgeden yaklaşık 200.000 alıcı fuara katılmıştır.
  15-19 Eylül 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan 126. CANTON FUAR‘ında bulunacak sektörler arasında Büyük Makina ve Ekipman , Küçük Makine , Bisiklet , Motosiklet , Otomobil Yedek Parça , Kimyasal Ürünler, Donanım , Hırdavat , Araç – Gereç , Taşıt (Outdoor) , Yapı makineları , Ev Elektrik Uygulamaları , Tüketici Elektroniği , Elektronik ve Elektriksel Ürünler , Bilgisayar ve İletişim Ürünleri , Aydınlatma Ekipmanları , Yapı ve Dekoratif Materyaller , Banyo-Tuvalet Ekipmanları , Uluslararası Sergi Alanı yer almaktadır.

  başvuru için ;

 • UK CONSTRUCTİON WEEK 2019

  Uk Construction Week 2019

  Her yıl İnşaat Teknolojisi , Malzeme ve Ekipmanları , İç Parçaları sektöründe Aeroloji Ekipmanları, İklimlendirme, Yapı ve İnşaat, Yapı Danışmanlığı, Yapı Malzemeleri, Yapı Makineleri, Yapı Malzemeleri, Kapılar, Enerji Tasarrufu, Zemin Kaplamaları, Isıtma Teknolojisi, Yalıtım Sistemleri, Sürdürülebilir Yapı, Sıhhi Teknoloji, İskele, Yüzey Montaj Teknolojisi, Araçlar, Duvar Kaplaması, Pencereler, Ahşap Yapı, Ahşap İşleme, Ahşap Yapı Parçaları ana grupları altından İngiltere‘de düzenlenen fuar sektörünün öncü fuarlarından biridir.

  8-10 Ekim tarihleri ​​arasında inşa edilen ve yeni başlatılan Concrete Expo (yalnızca 8-9 Ekim tarihlerinde) ve Büyük Tasarımlar Canlı (yalnızca 9-10 Ekim).

  https://www.ukconstructionweek.com/

 • ANUGA 2019

  ANUGA 2019 Yiyecek ve Içecek Fuari


  Dünyanın en büyük yiyecek ve içecek fuarı olan ANUGA, tüm endüstrinin gelişmesi için yeni bir temel oluşturuyor.

  2017 rakamlarının bir kez daha etkileyici bir şekilde gösterdiği en önemli sektör buluşma noktasıdır: 7.405 katılımcı ve yaklaşık 165.000 ziyaretçi ile Anuga Köln açık ara bir numaralı gıda fuarıdır.

  Bu yıl  5 -9 Ekim 2019 Köln’de gerçekleştirilecek ANUGA 2019 FUARI , ticaret gösterileri ve trend teması yanı sıra çok sayıda olay ve kongre keşfetmek için dünyanın her yerinden katılımcı ve ticari ziyaretçi katılım sağlayacaktır.

  Uluslararası Yiyecek ve İçecek Fuarı’nda fırınlanmış ürünler, tatlılar, pastalar, içecekler, süt ürünleri, dondurma, sağlıklı yiyecekler, Hazır yiyecekler, yiyecekleri koruma tekniği, pişirme ekipmanları vs. alanlar yer almaktadır.

  Bu program, en fazla sayıda katılımcı ile birleştirildiğinde, Anuga’yı yiyecek ve içecek endüstrisinin en önemli fuarı haline getiriyor.

  https://www.anuga.com

 • ALUEXPO 2019

  ALUEXPO 2019 – 6. Uluslararası  Aluminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı

  2019 yılının en büyük metalurji buluşmalarından olan ALUEXPO 2019 ihtisas fuarı yine tüm aluminyum sektörünü bir araya getirmek için hazırlanıyor. Aluminyum sektöründe yaşanan tüm teknolojik gelişmeleri aynı çatı altında bulabileceğiniz bu eşsiz platform 10-12 Ekim 2019’da  kapılarını tüm katılımcı ve ziyaretçilerine açıyor.

  Türk Alüminyum Sanayi’nin üretici firmalarının, ürünlerine pazar bulacağı ve üretim sürecinde kullanacağı malzeme, makina, ekipman ve teknolojiyi seçeceği bir iş platformu oluşturmayı amaçlayan ALUEXPO Fuarı, Türkiye ve Avrasya Bölgesi olmak üzere dünyanın dört bir yanından gelen alüminyum sektörü ilgililerinin bir kez daha buluşma noktası olmayı hedefliyor.

  İstanbul Fuar Merkezi’nde tüm katılımcılara kapılarını açacak olan ALUEXPO 2019 TALSAD – Türkiye Alüminyum Sanayicileri Derneği ve TMMOB Metalurji Mühendisleri Odası tarafından desteklenen, alüminyum sektöründe üst düzeyde kaliteyi arayan firmaların Türkiye’deki tek buluşma adresi olarak bilinmektedir. Katılımcılarına yeni pazarlar, yeni müşteriler kazandırmak, uluslararası ilişkilerini geliştirmek, ürünlerini ülkemizin yanısıra komşu coğrafyadaki hedef kitlelere tanıtmak, mevcut satışlarını ve iş bağlantılarını koruyup güçlendirmek, rekabet şartları oluşturmak ve Türk pazarına yatırım yapmak isteyen uluslararası firmalara alüminyum sektörünü tanıtmak açısından yine çok önemli bir platform hazırlayacak.

  ALUEXPO, firmanızın faaliyet konusunu, hizmetlerinizi, çalışma arkadaşlarınızla elde ettiğiniz başarıları Avrasya’ya göstererek yurtdışındaki hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak tek platformdur. ALUEXPO, katılımcılarına uzun vadeli müşteri ilişkileri kurmaları için en etkin pazarlama yöntemi olan, profesyoneller, ithalatçılar ve distribütörler ile yüzyüze görüşme fırsatını verir ve bunun için en uygun ortamı yaratır.

 • MAKTEK İzmir 2019 Fuarı

  Makine sanayisi ile imalat sanayisinin temel üretim aracı olan takım tezgahlarının Ege bölgesindeki önemli üreticileri, 9 – 12 Ekim 2019 tarihleri arasında Fuarizmir Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek, MAKTEK İzmir 2019 Fuarı’nda bir araya gelecek.

  4 – 7 Ekim 2017 tarihleri arasında Takım Tezgahları Sanayici ve İş İnsanları Derneği ( TİAD), Makine İmalatçıları Birliği (MİB) işbirliğinde; Türkiye Cumhuriyeti Ekonomi Bakanlığı,KOSGEB, İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri A.Ş. (İZFAŞ), İzmir Büyükşehir Belediyesi, Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO), İzmir Ticaret Odası ve KOSGEB’in değerli destekleri ile gerçekleşen MAKTEK İzmir 2017 Fuarı’nı 13 ülkeden 32.173 kişi ziyaret etti. 

  MAKTEK İzmir 2017  Takım tezgahları, metal – sac işleme makineleri, tutucular – kesici takımlar, kalite kontrol – ölçüm sistemleri, CAD/CAM, PLM yazılımları ve üretim teknolojileri alanlarında faaliyet gösteren katılımcıların yer aldığı fuar, 250 Milyon Dolar’lık iş hacmi yarattı. düzenlenendi. Almanya, Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Çin, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Hindistan, İtalya, İngiltere, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, Japonya, Kanada, Kore, Lihtenştayn, Malta, Portekiz, Tayvan ve U.S.A. olmak üzere 418 Marka390 firma ve firma temsilciğinin yer aldığı Türkiye’nin ve dünyanın dört bir tarafından gelen 32.173  sektör profesyonelinin ziyaret ettiği fuarda teknolojik ürünleri inceleme ve iş anlaşması yapma fırsatı buldu.

  Fuarda, takım tezgahları, metal – sac işleme makineleri, tutucular – kesici takımlar, kalite kontrol – ölçüm sistemleri, CAD/CAM, PLM yazılımları ve üretim teknolojileri alanlarında faaliyet gösteren katılımcılar yer aldı.

 • Sanayide Dijital Dönüşüm Günleri İzmir

  TÜSİAD olarak küresel ekonomik gücü yükselen bir Türkiye hedefimiz doğrultusunda sanayinin dijital dönüşümünün tedarik zincirinin tüm aşamalarına entegre edilmesine önem veriyoruz. Bu çerçevede Sanayi Politikaları Yuvarlak Masa bünyesinde;

  •Ülkemizde dijital dönüşüm konusunda bilgi birikiminin ve farkındalığın artırılması,

  •Teknoloji üreticilerinin kullanıcılar ile bir araya gelmesi,

  •Dijital dönüşüm konusunda tecrübe paylaşımı ve

  •Dijital teknolojilerin ülkemizde üretilmesini destekleyecek işbirlikleri tesis edilmesi

  amacıyla 2017’den bu yana Sanayide Dijital Dönüşüm Günleri’ni düzenliyoruz.

  “Üretimin dijitalleşmesi” odaklı yedinci Sanayide Dijital Dönüşüm Günleri ESİAD işbirliğinde 11 Ekim 2019 tarihinde 09.30-12.15 saatleri arasında Hugo Boss İzmir Inex Center’da gerçekleştirilecektir.

  Toplantıya katılmak isteyen katılımcılarımız ekteki linkten kolaylıkla programı inceleyip kayıt yatırabilirler.

  Etkinlik Ayrıntıları

  Etkinlik Tarihi 11-10-2019, Cuma, 10:00
  Etkinlik Bitiş 11-10-2019, Cuma, 12:15
  Yer Hugo Boss İzmir Inex Center
 • İstanbullight 2019

  İstanbullight 12.Uluslararası Aydınlatma, Elektrik Malzemeleri Fuarı ve Kongresi Ziyaret Organizasyonu

  Sayın Katılımcımız,

  UBM NTSR Fuar ve Gösteri Hizmetleri A.Ş. tarafından 18-21 Eylül 2019 tarihleri İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de “İstanbullight 12.Uluslararası Aydınlatma, Elektrik Malzemeleri Fuarı ve Kongresi” düzenlenecektir.

  Söz konusu fuara yönelik 20 Eylül 2019 Cuma günü İzmir Ticaret Odası tarafından bir ziyaret organizasyonu düzenlenmesi planlanmaktadır. Ziyaret organizasyonu çerçevesinde sektörle ilgili ticaret odası üyelerimizin, uçak bilet bedellerinin 400 TL’ye kadar olan kısmı İzmir Ticaret Odası tarafından ödenmek suretiyle fuarı ziyaret edebilecektir. Bilet bedelinin 400 TL’yi geçmesi halinde durum teyit sırasında tarafınıza bildirilecektir.

  Ziyarete ilişkin ayrıntılı program, heyet listesi netleşip heyet kişi sayısına göre uçaktan blok yer rezervasyonu yapıldıktan sonra ayrıca bildirilecektir.

  2019 yılında aynı firma grubundan, yani firmanın kendisi ya da kendisine bağlı şubelerinden, sadece 1 kişi aynı ziyaret organizasyonundan faydalanabilir ve bu firma grubunun aynı yıl içerisinde ziyaret organizasyonlarından faydalanma hakkı azami 2 defadır.

  Son başvuru tarihi 1 Eylül 2019 Pazar’dır ve kontenjan, son başvuru tarihinde uçaktaki yer durumu ile sınırlıdır. Kesin katılımcı listesi başvuru sırasına göre tespit edilecektir.

  http://www.izto.org.tr/tr/fuar_duyurulari/type/read/id/7921

 • BAKUBUILD Azerbaycan 2019

  %30 İZTO TEŞVİKLİ BAKUBUILD Azerbaycan Uluslararası Yapı Fuarı Ziyaret Organizasyonu 22-25 Ekim 2019

  Sayın Üyemiz,

  22-25 Ekim 2019 tarihleri arasında Azerbaycan’ın Bakü şehrinde, sektöründe bölgesinin önemli fuarlarından biri olarak kabul edilen BakuBuild Azerbaycan Uluslararası Yapı Fuarı düzenlenecektir.

  Geçen sene 219 firmanın stand açtığı ve yaklaşık 9000 kişinin ziyaret ettiği fuara yönelik olarak İzmir Ticaret Odası tarafından sektör temsilcilerinden oluşan bir grup ziyareti planlanmaktadır.

  Ziyaret organizasyonuna katılmak için linkte yer alan başvuru formunu doldurularak en geç 23 Ağustos 2019 Cuma günü öğlene kadar  İzmir Ticaret Odası  Fax: (0232) 4984329 numaralı faksına ya da ahmet.sabuncu@izto.org.tr e-mail adresine gönderilmesi gerekmektedir.

  http://www.izto.org.tr/tr/fuar_duyurulari/type/read/id/7923

 • ANUGA GIDA FUARI 2019

  ANUGA GIDA FUARI 2019

  Sayın Katılımcımız,

  5-8 Ekim 2019 tarihleri arasında Köln’de düzenlenecek olan Uluslararası Anuga Gıda Fuarı konusunda en önemli ve en kapsamlı fuardır. Köln Anuga fuarına dünyanın her yerinden birçok katılımcı iştirak etmektedir. Anuga Fuarı’nda firinlanmis ürünler,Tatlilar, Pastalar, Içecekler, Süt ürünleri, Dondurma, saglikli yiyecekler, Hazir yiyecekler, Yiyecekleri koruma teknigi, Pisirme ekipmanlari gibi sektörler yer alacaktır.

  Detaylı bilgi için :

 • K 2019

  K 2019 Plastik ve Kauçuk Sanayi Fuarı

  Sayın Katılımcımız,

  16-23 Ekim 2019 tarihleri arasında Düsseldorf’ta düzenlenecek olan Uluslararası K 2019  Fuarı konusunda en önemli ve en kapsamlı fuardır. Düsseldorf’ta düzenen K 2019 fuarına dünyanın her yerinden birçok katılımcı iştirak etmektedir. K 2019 Fuarı’nda plastik işleme makinaları, plastik ve plastik ürünler, teçhizat, hammadde, yardımcı malzemeler, aletler gibi sektörler yer alacaktır.

  Detaylı bilgi için :

 • 126.CANTON FUARI

  126. CANTON FUARI

  Sayın Katılımcımız,

  Uzakdoğu’nun en büyük, dünyanın da 3 büyük fuarlarından biridir. 1957 yılından bu yana iki ayrı fuar alanında toplam 150.000’den fazla ürün çesidi sergilenmektedir. Her yıl, Nisan – Mayıs ve Ekim – Kasım aylarında 3 period olarak yapılan fuar  15-19 Ekim / 23-27 Nisan ve 01 – 05 Mayıs ayında 3 period olarak yapılacaktır. Çin’in ithal ve ihraç ettigi tüm ürünler aynı anda bu fuarda sergilenmektedir. Her yıl bu fuarda ziyaretçi sayısı 203 ülkeden 167.000 kişidir. Çin ithal ve ihraç Ürünleri Fuarı’nı ülkemizden yılda 2000’in üzerinde ihracat / ithalatçı iş adamı ziyaret etmekte ve mal almaktadır. Fuarın Ticaret hacmi ise her dönemde 12 – 15 milyar USD’dır. Çin ile ticaretimizi CANTON FUARI belirler. Çin ithal ve ihraç Ürünleri Fuarı, Guangzhou şehrinde yeni fuar alanı Pazhou Complex’ te 3 periyod olarak duzenlenecektir.

  Detaylı bilgi için :