İZMİR TİCARET ODASI BAŞKANI MAHMUT ÖZGENER’İN ZİYARETİ

İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener, İzmir Ticaret Odası Meclis Başkanı ve aynı zamanda bölgede katılımcı firmalarımızdan olan Selami Özpoyraz, İzmir Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Cemal Elmasoğlu beraberindeki heyet ile bölgemize ziyarette bulundular. Bölge yönetiminin ev sahipliği yaptığı ziyarette firmalarımızın katılımıyla bilgilendirme sunumları gerçekleştirildi.

İzmir Bilim ve Teknoloji Park A.Ş Genel Müdürü Kayahan Dede, Bölgemizde bulunan Teknopark’ın avantajları hakkında yaptığı sunum ile katılımcılarımızı bilgilendirdi.

İzmir Ticaret Odası Eğitim ve Sağlık Programları Vakfı temsilcisi Sezai Çakmak, eğitim programları ve Mesleki gelişim eğitimleri hakkında bilgi verirken bu eğitimleri İTOB içinde ve dışında uygulanabileceğini ve bu konuda tüm desteğe hazır olduklarını katılımcılarımıza duyurdu.

İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener, İTOB Organize Sanayi Bölgesine ilk ziyareti olduğunu ve burada bulunan sinerjiden memnuniyetini dile getirirken, Başkanımız Onur Acar’ın sunumunda bahsettiği Ticaret Meslek Lisesi Okul projesinin önemini vurgulayarak, projenin gerçekleşmesi için tüm desteğe hazır olduklarını ve İTOB Organize Sanayi Bölgesi Katılımcılarının destekçisi olduğunu dile getirdi.

Bilgilendirme sunumları sonrasında heyet ve Yönetim kadromuz, İştirakımız olan İşbirliği Enerji A.Ş, İzmir Bilim ve Teknoloji Park A.Ş ve kısa zaman önce açılışını gerçekleştirdiğimiz Cami ve Sosyal Tesisleri ziyaret ederek bilgi aldılar.