Hizmetler

Sosyal Hizmetler

Toplantı Salonları

Bölge Yönetim binasında yönetim ofislerinin yanı sıra, katılımcıların toplantı, eğitim ve seminer yapabilecekleri, gerektiğinde birleştirilebilen 3 adet seminer salonu, 200 kişilik konferans salonu vardır. Konferans alanı ve fuaye alanında bölgede üretim yapan firmaların ürünleri devamlı olarak sergilenmektedir.

Restorant

Yönetim binasında yer alan İTOB Beleriç Restaurant, 100 kişilik kapalı alanı ve 100 kişilik Tahtalı Barajı manzaralı açık alanı ile tüm katılımcıların ve misafirlerin vakit geçirebileceği nezih ve şık bir ortamda lezzetli yemeklerini sunmaktadır. İş yemekleri ve yemekli toplantılara özel salonları ile Beleriç Restaurant, misafirlerine kaliteli bir mekan takdim etmektedir.

Sağlık

Bölge girişinde bulunan revir, katılımcılarımıza ve fabrika çalışanlarına hafta içi her gün sabah 08.30’dan akşam 17.00’ye kadar sağlık hizmeti vermektedir.

Temizlik ve Çevre

Bölge iç yolları düzenli olarak belirli aralıklarla süpürülmektedir. Peyzaj bakımı bahçıvanlar tarafından yapılmaktadır. Faaliyetteki firmalarımızın evsel atıkları Bölgemizce toplanmaktadır. Aynı zamanda ambalaj atıklarının da evsel atıktan ayrıştırılması ve ayrıca toplanması ile maliyet de düşürülmüştür.

İtfaiye

Yangın ön müdahale aracı ile vardiyali personellerimiz yangına ilk müdahale için hazır durumdadır.

ATM

Bölgemiz girişinde bulunan Vakıfbank ATM ile bankacılık işlemleri kolayca yapılmaktadır. İlerleyen zamanlarda diğer banka ATM’leri de bölgemiz içerisinde yer alacaktır