Fuar Takvimi

 • LOGISTECH - Lojistik, Depolama ve Teknolojileri Fuarı 29 EYLÜL – 1 EKİM 2022 İZMİR

  İnsanlık tarihinin 8.500 yılına tanıklık eden İzmir, körfezin kıyısına kurulmuş olup Türkiye genelinde hem nüfus büyüklüğü hem de sosyoekonomik gelişmişlik bakımından 81 il içinde üçüncü sırada yer almaktadır. İzmir Uluslararası Limanı 70.000 iş adamı, 6.000 sanayici ve 100.000’e yakın esnafa hizmet etmesi ile ülke genelinde en önemli limanlardan biri konumundadır. İzmir, Ege Bölgesi’nin önemli ticaret ve üretim merkezidir. Aynı zamanda 13 sanayi bölgesi ve 2 serbest bölgesi ile Türkiye’nin önemli ticari rotalarından biridir. İzmir çok yönlü üretim olanakları, zengin doğal kaynakları ve nitelikli yaşam kalitesini bir arada sunabilmesiyle hem Türkiye hem de dünya ölçeğinde öne çıkan bir bölgedir. Ekonominin önemli bir göstergesi olan ihracat açısından İzmir gelişim içindedir. Bu nitelik hem sosyal hem ekonomik olarak İzmir’e rekabet etme, kapasite geliştirme ve uyum sağlamada avantaj kazandırmıştır. İzmir’in Akdeniz çanağında bir ticaret ve lojistik merkezi haline gelmesi, uluslararası bir liman kenti olması, bu sayede deniz yoluyla ticaret yapan sektörlerin geliştirilmesi, sektörlerin gelişmesiyle istihdamın desteklenmesi fuarımızın ana temasıdır. Logistech Lojistik, Depolama ve Teknoloji Fuarı, katılımcı ve ziyaretçilerine lojistik sektörüne ait tüm tedarik ve ihtiyaç zincirinin bir arada olduğu bir deneyim sunuyor. Logistech, Yük Taşımacılığı ve Lojistik Hizmetler, Motorlu Taşıtlar, Yarı Römorklar, Vanlar, Dağıtım Araçları, Damperler, Ağır Yük Araçları, Yük Taşıma Araçları ve Ekipmanları, IT/Telematik, E-ticaret, Telekomünikasyon, Intralojistik ve Malzeme Akışı Sağlayan Ürünler, Depolama ve Operasyonel Ekipmanlar, Paketleme, Tartma, Ölçme ve Etiketleme Ürünleri sistemlerini bir araya getiriyor.
  Detaylı bilgi için :

 • 6.ULUSLARARASI İZMİR EVCİL HAYVAN ÜRÜN, MALZEME ve AKSESUAR TEDARİKÇİLERİ FUARI 29 EYLÜL- 2 EKİM 2022

  Avrasya bölgesinde düzenlenen en büyük pet fuarı olan 6. ULUSLARARASI PET İZMİR 2022 FUARI her yıl büyüyerek pet sektörünün merkezi haline gelmiştir. Avrupa’nın ikinci en büyük pet fuarı olan Pet İzmir Fuarı, katılımcı firmaların dünya pet sektörüne entegre olmasına her yıl köprü olmaktadır.

  Uluslararası nitelikte düzenlenen PET İZMİR 2022 FUARI, sektörün ihracat hedeflerine en kısa sürede ulaşması açısından katılımcılarına uluslararası ziyaretçilerin yoğun bir ilgi gösterdiği, sektör profesyonellerinin sabırsızlıkla beklediği 4 gün sunmaktadır. Türkiye’nin en büyük fuar alanı olan Fuarizmir / Gaziemir’de düzenlenen PET İZMİR 2022 FUARI, gelecek yıllarda da dünyada kendinden daha çok söz ettirmeye devam edecektir.

  Detaylı Bilgi :

 • Fashion Prime 12-15 Ekim 2022

  İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından beşincisi organize edilecek olan FASHION PRIME Tekstil, Hazır Giyim Tedarikçileri ve Teknolojileri Fuarı; 12-15 Ekim 2022 tarihleri arasında Türkiye’nin en büyük ve en modern fuar merkezi fuarizmir’de kapılarını açmaya hazırlanıyor.
  Moda ve hazır giyim sektörünün ihtiyaç duyduğu ürünleri üreten ve bu ürünlerin ticaretini yapan tedarikçileri bir araya getirmek ve ticari bağlantılar kurulmasına aracılık etmek amacı ile yola çıkan FASHION PRIME, fuar süresince yapılacak ikili iş görüşmelerle birlikte sektörün ihracatına büyük katkı sağlamayı hedefliyor.
  Kumaş çeşitleri ve aksesuarlar başta olmak üzere hazır giyim sektörünün tüm bileşenlerinin ve sektörel trendlerin profesyonel ziyaretçiye sunulacağı FASHION PRIME’da, tasarımcılar katılımcılarla bir araya gelme fırsatı yakalayacak.

  Detaylı Bilgi İçin:

 • Fashiontech İzmir 12-15 EKİM 2022

  İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ ve İZGİ FUARCILIK tarafından organize edilecek olan FASHION TECH Hazır Giyim, Konfeksiyon ve Tekstil Makineleri, Tekstil Baskı Teknolojileri Fuarı 12-15 Ekim 2022 tarihleri arasında kapılarını Türkiye’nin en yeni ve en modern fuar merkezi, fuarizmir’de açıyor.

  Fashion Tech, hazır giyim, konfeksiyon ve tekstil makineleri sektörünü bir araya getirmek ve anlamlı ticari bağlantılar kurulmasına aracılık etmek hedefi ile yola çıkmıştır.

  Detaylı bilgi için;

 • FLOWERA - İzmir Süs Bitkileri, Peyzaj ve Kesme Çiçek Fuarı 12-15 EKİM 2022

  Flowera’nın İzmir Botanik Expo’ya giden yolculukta sektör ile birlikte atılacak ilk adım olması, Flowera’nın, İzfaş ve İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin kendi mülkiyeti olan Fuarİzmir’de düzenlenmesi sebebi ile sektöre uygun fiyatlı fuar katılım imkanı sunması, Flowera’nın sektörel ihracat payını artırmak amacı taşıması, İZFAŞ’ın her yıl Fuarİzmir’de 13 uluslararası ihtisas fuarı düzenleyen Türkiye’nin en güçlü ve profesyonel fuarcılık şirketlerinden biri olması, Flowera‘da Yerli ve Yabancı profesyonel ziyaretçi ve alım heyetlerinin Flowera’da katılımcılar ile buluşacak olması, Profesyonel ziyaret programı ile ziyaretçilerimizin, çevre ilçelerdeki katılımcılarımızın sera ve fidanlıklarını ziyareti sağlanacaktır.

  Detaylı bilgi için;

 • Beauty İzmir Expo | İzmir Estetik Güzellik Fuarı 21-23 EKİM 2022

  Metropol şehrimiz İzmir ve bölgesinde bu yıl ikincisi düzenlenecek olan START BEAUTY İZMİR EXPO ESTETİK KOZMETİK GÜZELLİK FUARI 21-23 Ekim 2022`de dünya çapında ünlü fuar alanı İZFAŞ`ta START FUARCILIK organizasyonu ile gerçekleşecektir.
  Güzellik ve kozmetik sektöründeki en son gelişmeleri sergileyen ve ticari hayata önemli ivme kazandırmayı amaçlayan START BEAUTY İZMİR EXPO; katılımcılarının hedef kitlelerine, birbiriyle alakalı yüzbinlerce ürün ve hizmetini aynı anda sunma fırsatı sağlıyor. Kişisel bakımdan kozmetiğe, makyaj ve saç şovlarından protez tırnak gösterisine güzellik sektörüne dair ne varsa hepsi bu fuarda !
  Her geçen yıl güzellik, bakım ve sağlıklı yaşam daha da önem kazanıyor, gençlik korunmaya çalışılıyor, kadınlar, iş ve sosyal yaşamda daha aktif rol alıyor ve genç nüfus faktörü gibi etkenler ülkemizde bu sektörün gelişiminde istikrarı sağlıyor.
  Start Beauty İzmir Expo`da bu sektörün dinamiklerini, fuarın olumlu atmosferiyle birleştirerek, sektör için yeni iş ortamı yaratmayı amaçlıyor ve güzellik sektörün tüm lider markalarını tek çatı altında buluşturuyor.
  Start Beauty İzmir Expo`da Neler Var ?
  Start Beauty İzmir Expo`da; Tedavi yöntemlerinden cihaz uygulamalarına, cilt bakım seminerlerinden makyaj ve saç şovlarına, uygulamalı makyaj ve saç örneklerinden, influencer ve konusunda uzman kişilerin söyleşi ve eğitimlerine, uygulamalı kaş-kirpik laminasyonundan, protez tırnak gösterisine, marka lansmanlarından, atölye çalışmaları ve workshoplarına kadar pek çok etkinlik ve yarışma ile İzmir`de güzellik ve bakım sektörlerinin nabzını tutacak ve dahası; Konusunda uzman yerli ve yabancı doktorları, kozmetik ve renkli makyaj uzmanları, estetik ve güzellik uzmanları gibi güzellik ve bakım profesyonellerinin katılımıyla dünyadaki son güzellik trendlerini, en yeni ürün, yöntem ve ekipmanları bir araya getirecek.

 • Marentech EXPO – TEMİZ ENERJİ FUARI 26-28 EKİM 2022

  MARENTECH EXPO – Deniz Üstü Enerji Teknolojileri Fuarı ve Konferansı, yerli ve yabancı yüzlerce prestijli firmanın katılımı ve binlerce profesyonel yatırımcı & alıcının ziyaretiyle 26-28 Ekim 2022 tarihlerinde Fuar İzmir’de sektör profesyonellerine kapılarını açıyor olacak.
  Türkiye’nin ve bölgenin deniz üstü enerji sektörüne ev sahipliği yapan Marantech Expo’da rüzgar türbin tedarikçileri, türbin temel tedarikçileri, güneş panelleri, dalga enerji ekipman tedarikçileri, akıntı, enerji ekipman tedarikçileri, mühendislik firmaları, deniz nakliyat firmaları, tersaneler, marina ekipman firmaları başta olmak üzere geniş bir ürün yelpazesinden 300’ün üzerinde üretici firma, doğru alıcı ve yatırımcısı ile buluşturulacak.
  Enerji sektörü profesyonelleri, denizcilik sektörü profesyonelleri, kamu kurumları, enerji yatırımcı firmaları, türbin firmaları, tersaneler, deniz taşımacılığı firmaları, ölçüm ve mühendislik şirketleri, üniversiteler, basın ve medya, dernek ve federasyonların ziyaretiyle gerçekleşecek Marantech Expo’da katılımcılar, iş ağını ve ihracat ivmelerini arttırırken; ziyaretçiler de son teknoloji ürünlerle buluşma fırsatı yakalayacak.

 • İZMİR KİTAP FUARI 29 EYLÜL-6 KASIM 2022

  İzmir Kitap Fuarı, 28 Ekim-6 Kasım 2022 tarihlerinde fuarizmir’de gerçekleştirilecek.
  İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde İZFAŞ ve SNS Fuarcılık tarafından gerçekleştirilecek İZKİTAP – İzmir Kitap Fuarı’nda, yazarlarla söyleşiler, imza günleri, paneller, canlı yayınlar ve özel etkinlikler yer alacak. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde İZFAŞ ve SNS Fuarcılık tarafından gerçekleştirilecek İZKİTAP – İzmir Kitap Fuarı’nda, yazarlarla söyleşiler, imza günleri, paneller, canlı yayınlar ve özel etkinlikler yer alacak.

 • IMATECH – Endüstriyel Üretim Teknolojileri Fuarı 2-5 KASIM 2022

  IMATECH – Endüstriyel Üretim Teknolojileri Fuarı, katılımcı ve ziyaretçilerine üretim teknolojilerini 360 derece tecrübe etmek için benzersiz bir fırsat sunuyor. IMATECH; CNC, sac işleme ve otomasyon teknolojilerinden elektrik ve elektronik ekipmanlarına, yüzey işleme teknolojilerinden güç aktarım sistemlerine, kaynak-kesme teknolojilerinden teknik hırdavat ürünlerine, akışkan gücü ve proses ürünlerinden üretim tesisi lojistiğine kadar geleceğin fabrikaları için ihtiyaç duyulan tüm endüstriyel sistemleri bir araya getiriyor. Detaylı bilgi için:

 • ENGELSİZ İZMİR 3-5 KASIM 2022

 • IF WEDDING FASHION İZMİR 22-25 KASIM 2022

  IF WEDDING FASHION İZMİR “16. Gelinlik, Takım ve Abiye Giyim Fuarı” 22-25 KASIM 2022 tarihleri ​​arasında Türkiye’nin en büyük ve modern fuar merkezi olan “fuarizmir” de kapılarını dünyaya açacak.
  Sektörün en büyük fuarlarından biri olan IF Wedding Fashion İzmir, 16. kez yerel ve uluslararası sektör profesyonellerini ağırlayacak! İzmir, sınır pazarlarına en iyi fırsatları sunan gelinlik, takım elbise ve abiye sektörü için Türkiye’nin Avrupa ve Ortadoğu’ya girişidir. Moda sektörünün kalbinin attığı yer olan IF Wedding Fashion İzmir, sektörel gelişime ve ekonomiye en büyük katkıyı sağlayacak. Yeni pazarlar keşfedebileceğiniz IF Wedding Fashion İzmir, minimum maliyetle maksimum kazanç elde etmek için doğru bir tercih. Detaylı bilgi için:

 • TRAVEL TURKEY İZMİR – 8-10 ARALIK 2022

  Türkiye’nin en büyük turizm platformu olan TTI İzmir ‘’Uluslararası Turizm Ticaret Fuar Ve Kongresi’’, 2022’de de sektörün önde gelen profesyonellerini 16. kez bir araya getirmeye ve sektörel fırsatlar sunmaya devam ediyor. İletişim ve iş bağlantıları kurmanın en hızlı ve güvenilir yolu olan TTI İzmir ‘’Uluslararası Turizm Ticaret Fuar Ve Kongresi’’, sizi 8-10 Aralık 2022 tarihleri arasında fuarizmir’de bekliyor!
  T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı himayelerinde, İZFAŞ ve TÜRSAB FUARCILIK A.Ş. işbirliği ile her yıl dünyanın dört bir yanından turizm profesyonellerini bir araya getiren ve Türkiye’nin en büyük uluslararası turizm platformu haline gelen TTI İzmir – Uluslararası Turizm Ticaret Fuar Ve Kongresi’nin 16.sı bu yıl 8-10 Aralık 2022 tarihlerinde Fuarizmir’de gerçekleşecek ve uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri yeniden buluşturacaktır. Detaylı bilgi için:

 • TTI OUTDOOR 8-12 ARALIK 2022 – 2.Kamp, Karavan, Tekne, Outdoor ve Ekipmanları Fuarı

  Doğaya dönüsün önem kazandığı son dönemde yasam ve tatil anlayışımız da değişmeye başladı. Yeni dönemin gözdesi hâline gelen kamp, karavan ve doğa turizminin itici gücü olma düşüncesiyle yola çıkan TTI OUTDOOR, Türkiye’nin köklü turizm fuarı Travel Turkey İzmir’in tecrübesini arkasına alarak doğaseverlerin tüm ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlıyor. TTI OUTDOOR, macera arayışını ve doğayla iç içe olma isteğini yasam tarzı hâline getirmeleri için gerekli tüm ekipmanları outdoor tutkunları ile buluşturmaya hazırlanıyor. Doğayı çatısı haline getirmek isteyenlere bu ortamı sunmak için sizi 8-11 Aralık 2022 tarihleri arasında TTI OUTDOOR – Kamp, Karavan, Tekne, Outdoor ve Ekipmanları Fuarı’na bekliyoruz.
  Detaylı bilgi için:

 • Brandex – Bayilik, Marka Zinciri Geliştirme Ve Yatırım Fuarı 21-24 ARALIK 2022

  Yerli markalarımızı doğru yatırımcılarla bir araya getirip yurtdışı bayilik anlaşmaları imzalamalarını sağlayarak, kentimizi dünya çapında marka yapma amacımız doğrultusunda ilerlemek hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Yabancı markaların ülkemize yatırım yapıp istihdam sağlanması ve yabancı sermayenin ülkemize giriş yapması da öncelikli amaçlarımız arasındadır. Yatırımcılar ve yatırımcı adayları İzmir Büyükşehir Belediyesi Kent Ekonomisi ve Yenilikçi Endüstriler Şube Müdürlüğü ve Girişimcilik Merkezi tarafından düzenlenecek olan eğitim ve etkinliklere katılarak sektöre bakış açılarında farkındalık yaratılması sağlanacaktır. Detaylı bilgi için:

 • 22-25 Aralık 1. Yapı, Emlak ve Kentsel Dönüşüm Fuarı (İZFAŞ, Nobel Expo)

 • 132. CANTON ONLINE FUARI 15-24 EKİM 2022

  Dünya’nın En Büyük Genel Ticaret Fuarı TÜM İTHALAT VE İHRACAT DÜNYASINI ONLINE’DA BULUŞTURUYOR!
  Çin Halk Cumhuriyeti’nin Guanco kentinde her yıl toplam 6 kere düzenlenen CANTON Fuarları, ihracat ve ithalat dünyasını 15-24 Ekim 2022 tarihleri arasında ONLINE PLATFORMDA buluşturacaktır. Canton Fuarları Türkiye milli iştiraki 2014 yılından itibaren İstanbul Ticaret Odası tarafından düzenlenmekte olup, Canton Online’a firmalarımızın katılımı Odamız organizasyonu ile gerçekleştirilecektir.
  Detaylı bilgi için :

 • EXPOMED EURASIA 2023 16-18 MART

  Expomed Eurasia Hybrid+ Dijital Dünyanın Ayrıcalıkları ile Yüz Yüze İletişimin Birleştiği Bir Fuar Deneyimi Sunuyor. 30 yıla yakın bir süredir Türkiye’de ve yakın coğrafyada ilgiyle takip edilen Expomed Eurasia, dijital dünyanın fırsatlarından da yararlanarak katılımcısına ve ziyaretçisine yüz yüze iş yapmanın yanında ilave online çözümler de sunuyor.
  Expomed Eurasia Fuarı, dijital çözümleri fiziksel fuarın yüz yüze iletişim avantajıyla birleştirerek Expomed Eurasia Hybrid+ olarak 17-19 Mart 2022 (Perşembe – Cuma – Cumartesi) tarihlerinde sektörü bir araya getirdi. Fuarda 600’den fazla yerli ve yabancı katılımcı firma stant açtı. 5000 uluslararası ziyaretçi, Türkiye’den ise 19.000 ziyaretçi fuarda ağırlandı. Tüm katılımcılarımıza, ziyaretçilerimize ve destekleyen kurum ve kuruluşlarımıza teşekkür ederiz. Detaylı bilgi için:

 • WIN EURASIA: Endüstriyel Dönüşüm 7-10 Haziran 2023

  WIN EURASIA, katılımcı ve ziyaretçilerine 360 derece imalat sanayiini tecrübe etmek için benzersiz bir fırsat sunacak. WIN EURASIA, sac işlemeden metal şekillendirme teknolojilerine, otomasyon hizmetlerinden elektrik ve elektronik ekipmanlara, hidrolik ve pinomatik hizmetlerden tesis içi lojistiğe kadar geleceğin fabrikaları için ihtiyaç duyulan tüm eko-sistemi bir araya getiriyor. Detaylı bilgi için:

 • CNR MOBİLYA 18.ULUSLARARASI MOBİLYA FUARI 04-08 KASIM 2022

  Mobilya sektörünün liderleri, en yeni tasarımlar ve benzersiz konseptlerle 04-08 Kasım 2022’de CNR Mobilya – 18. Uluslararası Cnr Mobilya Fuarı’nda buluşuyor. Katılımcı, ziyaretçi ve ihracat oranı açısından Türkiye’nin tek uluslararası ve rakipsiz mobilya fuarı CNR Mobilya Fuarı, sektör liderlerinin hedef pazarlarına ulaşmak ve profesyonel alıcılarla iletişime geçmek için tercih ettiği ideal ticari platformu olarak mobilya sektörüne değer katıyor. Detaylı bilgi için :

 • INTERNATIONALE EISENWARENMESSE,KOLN

  Değerli İş ortaklarımız, Hırdavat Sektörünün küresel buluşma noktası olan EISENWARENMESSE – INTERNATIONAL HARDWARE FAIR Almanya’nın Köln kentinde 25-28 Eylül 2022 tarihleri arasında kapılarını açıyor. Detaylı bilgi için :

 • EMITT 2023 İSTANBUL

  Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT, dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri. Etkinlik her yıl 40.000’e yakın sektör profesyonelini ve dünyanın dört bir yanındaki tatil yerlerinin ve seyahat şirketlerinin sunduğu yeni ve heyecan verici seyahat fırsatlarından faydalanmak isteyen turisti ağırlıyor.

  Bulunduğu bölgede lider olan ve dünyanın en büyük beş turizm fuarı arasında yer alan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT, son 25 yıldır sektöre yeni iş ve iş birliği olanakları sunan bir turizm zirvesi konumunda yer alıyor. Fuar, her yıl bölgedeki katılımcı ve ziyaretçi sayısını arttırarak sektörün büyümesine katkıda bulunuyor.

  Hyve Group, TUROFED ve TTYD iş birliğiyle düzenlenen EMITT, kapılarını ziyaretçilerine 2023 yılında 26. kez açacak. Fuar, Kültür ve Turizm Bakanlığı, TOBB, Türk Hava Yolları ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından destekleniyor. Detaylı bilgi için :

 • BUMATECH BURSA MAKİNE TEKNOLOJİLERİ FUARLARI

  Metal İşleme Teknolojileri, Saç İşleme Teknolojileri ve Otomasyon Fuarlarını tek çatı altında buluşturan BUMATECH Bursa Makine Teknolojileri Fuarları, 7 salonda 40 bin metrekare kapalı alanda 14-17 Aralık 2022 tarihleri arasında sektör profesyonellerini ağırlayacak. Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek fuarlarda robotik sistemlerden 3 boyutlu yazıcı ve tarayıcılara, fiber lazer optik kesim makinelerinden cnc tezgahlara kadar son teknoloji inovasyon ürünleri sergilenecek. Detaylı bilgi için :

 • ANFAŞ HOTEL EQUIPMENT 2022 ANTALYA 17-20 OCAK 2023

  17 – 20 Ocak 2023 tarihleri arasında Anfaş Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek 33. Hotel Equipment; 300’nin üzerinde katılımcıyı, yurt içinde 70 il ve yurt dışında 50’in üzerinde ülkeden 50.000’in üzerinde profesyonel ziyaretçiyle bir araya getirmeyi planlıyor. Değerli Katılımcılarımız, 17 – 20 Ocak 2023 tarihlerinde Anfaş Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak tüm imkânları bir arada bulabileceğiniz bu büyük organizasyona davetlisiniz. Detaylı bilgi için :

 • BAKUBUILD 2022

  Azerbaycan ve Kafkasya bölgesindeki en büyük bina ve iç ticaret fuarıdır. Azerbaycan ve Kafkasya bölgesinde satış hacmini artırmak ve satışları genişletmek için etkili bir iş platformudur. Detaylı bilgi için :

 • ALUEXPO 2023 ALÜMİNYUM TEKNOLOJİLERİ, MAKİNA VE ÜRÜNLERİ İHTİSAS FUARI 12-14 EKİM

  Ergitme, döküm, ısıl işlem ve yeniden ısıtma teknolojileri, Basınçlı döküm makina ve ekipmanları, Kokil döküm makina ve ekipmanları, Sürekli döküm makina ve ekipmanları, Refrakterler ve yalıtım malzemeleri, Hadde teknolojileri, Ekstrüzyon ve tel çekme teknolojileri, Döküm, Dövme ve Ekstrüzyon kalıpları, Kalıp ve aksamlarının üretimi ve malzemeleri, Test, ölçüm ve kontrol teknolojileri, Hurda prosesleri, yeniden kazanım, ıslah, geri dönüşüm teknolojileri, Servis ve danışmanlık hizmetleri, dernekler ve yayınlar yine ALUEXPO’da yerlerini aldı. Alüminyuma değer katan prosesler, kimyasal, elektrokimyasal ve mekanik yüzey işlemleri, kaplama, boya sistemleri, 3 boyut, katmanlı toz metal yazıcıları, Endüstri 4.0 ve Dijitalizasyon teknolojileri de ALUEXPO da sektörün değerlendirmelerine sundu.

  Detaylı bilgi için :

 • MAKTEK AVRASYA 2022 26-EYLÜL-1 EKİM

  MAKTEK AVRASYA 2022 7. Uluslararası Takım Tezgahları, Metal – Sac İşleme Makineleri, Tutucular – Kesici Takınlar, Kalite Kontrol – Ölçüm Sistemleri, CAD/CAM, PLM Yazılımları ve Üretim Teknolojileri Fuarı Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından 26 Eylül – 1 Ekim 2022 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açıyor.

  Detaylı bilgi için :

İTOB Organize Sanayi Bölgesi, Toplam Kalite Yönetimi’ni kendine ilke alarak tüm çalışmalarını o doğrultuda gerçekleştirmektedir.

ACİL DURUM NUMARALARI

iTOB İtfaiye ve Doğalgaz: 0530 661 54 97
iTOB Elektrik Hattı: 0530 915 75 11
iTOB Su ve Arıtma Tesisi: 0530 746 29 78
iTOB Güvenlik: 0232 799 00 90

E-Bülten Aboneliği

İletişim

: +90 232 799 00 19 / 29
: +90 232 799 00 39
: info@itob.org.tr
: 10030 Sokak No: 5 Tekeli-Menderes/İZMİR